• Biofeedback Manualny - Pakiet EDUKACJA

Symbol: BMSBEDU

Biofeedback Manualny - Pakiet EDU

4968.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Średnia dostępność
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 516079386

Zostaw telefon

Biofeedback Manualny SB - Atrakcyjne PAKIETY dla Edukacji 

Wiele Ośrodków pyta nas o urządzeniado Biofeedbacku Manualnego - jak najlepiej zakupić / wyposażyć swój Ośrodek w ten użyteczny sprzęt. Dzięki tym zapytaniom pragniemy pokierować Państwa do odpowiedniego miejsca, gdzie Biofeedback Manualny jest dostępny w przeciągu dwóch dni (2-3 dni) od momentu złożenia zamówienia, a dodatkowo dla Ośrodków Edukacyjnych płatność jest odroczona w czasie aż do 30 dni!

Jakie PAKIETY proponujemy:

 • Pakiet Podstawowy – zawiera Aplikację do treningów z przygotowanymi zestawami treningowymi (protokoły) z wieloma grami terapeutycznymi, urządzenie Sunball podłączane do komputera / laptopa / tabletu za pomocą BlueTooth, a także dwie piłki treningowe.

 • Pakiet Rozszerzony – zawiera Aplikację do treningów z przygotowanymi zestawami treningowymi (protokoły) z wieloma grami terapeutycznymi, urządzenie BMSB podłączane do komputera / laptopa / tabletu za pomocą BlueTooth, a także dwie piłki treningowe, plus dwie dodatkowe piłki treningowe – łącznie 4 dla większych i mniejszych rączek.

 • Pakiet Rozszerzony PLUS – zawiera Aplikację do treningów z przygotowanymi zestawami treningowymi (protokoły) z wieloma grami terapeutycznymi, urządzenie Sunball podłączane do komputera / laptopa / tabletu za pomocą BlueTooth, oraz pakiet piłek treningowych w ilości 10 sztuk łącznie.

 • Pakiet Max – zawiera Aplikację do treningów z przygotowanymi zestawami treningowymi (protokoły) z wieloma grami terapeutycznymi, urządzenie Sunball podłączane do laptopa (w zestawie) za pomocą BlueTooth, oraz pakiet piłek treningowych w ilości 10 sztuk łącznie. Pakiet zawiera dostawę we wskazane miejsce w Polsce wraz z przeszkoleniem w obsłudze SunBall na miejscu w Ośrodku.

A może w Ośrodku potrzeba więcej niż jedno urządzenie? Jeśli tak przygotujemy specjalną ofertę.

 

Dlaczego należy posiadać Biofeedback Manualny w Ośrodku?

Biofeedback Manualny ma wiele zalet, które można wykorzystać w trakcie treningów z dziećmi i młodzieżą. Trening przekłada się między innymi na:

 • lepszą sprawność psycho-ruchową,
 • wsparcie neuroplastyczności mózgu,
 • lepsze funkcjonowanie w sytuacjach stresowych,
 • poprawienie koordynacji wzrokowo-ruchowej,
 • poprawianie pracy rąk – ścisk – rozluźnienie, co przekłada się na tzw. terapię ręki, czy innych części ciała.

Zapraszamy do wykorzystanie możliwości jakie niesie ze sobą praca Biofeedbackiem Manualnym w szczególności, jeśli pracuje się z dziećmi z różnymi zaburzeniami począwszy od ADHD, przez zaburzenia poznawcze, problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, czy nawet z trudnymi przypadkami jak dzieci z Autyzmem czy z Zespołem Aspergera. Biofeedback Manualny często wykorzystuje się w rehabilitacji pourazowej, przy problemach neurologicznych jako narzędzie do terapii manualno – ruchowej.

W celu uzyskanie dokładnych informacji zapraszamy do kontaktu – 516 079 386 – Dariusz Gołębiewski lub przesłania zapytania na adres: online@eeginstytut.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty

Pracujemy nad nowym sklepem. W międzyczasie w celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu: 516079386 lub 575703 077