• AVS HOME-PRO

Symbol: AVSPAK1

AVS KORZYŚCI

2952.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 516079386

Zostaw telefon

5 zalet używania naszej metody w domu, opiera się na wprowadzeniu do swojego życia codziennego tylko 1 (JEDNEJ) zmiany!

Zobacz, jedna zmiana a TWOJE problemy mogą w przeciągu kilku dni się zmniejszyć!

O jakich problemach mówimy?

 1. STRES – jest najczęstszym problemem, który występuje u osób z którymi się spotykamy (osoby, które przychodzą czy kontaktują się z nami) – skuteczność na poziomie 80%
 2. PROBLEMY ZE SNEM – to drugi zaraz po stresie problem jaki w naszych konsultacjach pojawia się jako problem tzw. wieloletni – skuteczność na poziomie 90%
 3. DZIECI z ADHD, ADD – skuteczność na poziomie 75%
 4. PROBLEMY Z NAUKĄ – Niezależnie od wieku czy to w szkole czy na studiach czy w pracy – opanowanie nowego materiału, przyswajanie wiedzy, nauka języków, itp. – skuteczność na poziomie 80%
 5. STANY DEPRESYJNE, LĘKOWE – Poważne problemy wymagają więcej czasu i angażowania się osoby w treningi! – skuteczność na poziomie 60%

Jak widać z naszych analiz skuteczność treningów jest bardzo wysoka! Jednak nie wszystko złoto co się świeci! Aby osiągnąć TAKĄ skuteczność NALEŻY CODZIENNIE PRACOWAĆ NAD SOBĄ, CODZIENNIE KONTYNUOWAĆ TRENING! KATEGORYCZNIE NIE WOLNO POMINĄĆ TRENINGU! JEŚLI POMINĄŁEŚ MUSISZ GO POWTÓRZYĆ ALE OCZEKIWANE EFEKTY MOGĄ BYĆ WYDŁUŻONE W CZASIE!

PAMIĘTAJ ROBISZ TO DLA SIEBIE NIE DLA NAS! My tylko możemy dać TOBIE narzędzie, które wspomoże Twoje wysiłki!

To TY MASZ wysoki stres, problemy z zasypianiem czy z budzeniem się w nocy.

Być może Twoje dziecko słabo się uczy a mogło by zdecydowanie lepiej i łatwiej zapamiętywać materiał z lekcji a co za tym idzie, mieć lepsze stopnie w szkole!

 

Okej! Czy czytałeś już o stresie? Tak wiele razy ale nie pomogło… NIESTETY wiele razy słyszymy taką odpowiedź.

Jest wiele artykułów mówiących o tym co to jest stres i jak się oprzeć stresowi – poradniki dla każdego… Lektura takich poradników jest jak najbardziej wskazana! Ale czy jest to skuteczne?  Odpowiedź zostawię Wam i osobom, które już przeczytały te książki i artykuły…

Na początku napisałem – 5 zalet używania naszej metody w domu…, zatem oto te zalety!

(TAK znam osoby, które powiedzą jakie to zalety? Ale znam wiele osób, które powiedziały TAK to są ZALETY!)

 1. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – dokładnie tak. Jazda autem, autobusem, tramwajem, pociągiem czy nawet samolotem, wymaga od Ciebie zapłaty (po za kosztami biletu czy paliwa) czyli poświęcenia SWOJEGO cennego czasu!
 2. OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĄŻKÓW – przecież dojazd czy bilety, kosztują, no i patrz ptk. 1 czas – też kosztuje!
 3. NIE MUSISZ SIĘ NIKOMU POKAZYWAĆ – co to oznacza! Jest to argument, który ma dwie strony medalu! Po pierwsze – pierwsza strona medalu – jest to dla Ciebie komfort – jeśli masz stres czy lęki (czy inne fobie), że jesteś w swoim środowisku, u siebie, bezpieczny! To jest dobry argument, ale proszę pamiętaj MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU NIE WOLNO ZAMKNĄĆ SIĘ W SOBIE I NIE KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NIKIM! PROWADZIĆ TO DO ZDECYDOWANIE GORSZYCH PROBLEMÓW – to była ta inna strona medalu na którą nie wolno się nikomu zgodzić.
 4. WIELOZADANIOWOŚĆ – po przejściu sesji treningów, można wybrać inne. Jak pozbędziesz się już tego negatywnego stresu (TAK jest jeszcze stres pozytywny, ten który nam pomaga w życiu!) możesz spokojnie zacząć pracować na innymi sowimi potrzebami!
 5. WIELOOSOBOWOŚĆ – oznacza to nic innego, że z tej metody może równie dobrze korzystać TWOJA RODZINA, BLISCY, czy PRZYJACIELE. Fenomen jest taki, że zawarte programy można dopasować do potrzeb. Ale – prosimy najpierw skonsultuj to z NAMI umiemy pomóc i wyselekcjonować odpowiedni zestaw programów.  Ah, o mały włos bym zapomniał Wieloosobowość programów powoduje patrz pkt 1, pkt 2.

To co zależy od Ciebie to CZAS jaki poświęcisz na pracę z naszymi programami. Twoje zaangażowanie w systematyczność w to że będziesz przestrzegać pewnych zasad, które postaramy się aby były dla Ciebie akceptowalne i wykonalne!

Na początku przedstawiliśmy informacje:

 1. STRES – jest najczęstszym problemem, który występuje u osób z którymi się spotykamy (osoby, które przychodzą czy kontaktują się z nami) – skuteczność na poziomie 75% – 80%

Wykorzystując nasze rozwiązania jesteś w stanie pozbyć się uciążliwych problemów związanych ze stresem, skuteczność aż 80% zaskoczyła również i nas! Oscylowaliśmy, że skuteczność będzie troszeczkę niższa.

Bardzo jesteśmy zadowolenie z tego, że nasze konsultacje, przygotowanie planu treningowego, zaangażowanie trenerów, konsultantów i innych osób zaangażowanych w codzienne Wasze trudności, może skutecznie pomóc.

Zatem nie czekaj i kontaktuj się z nami. Może i Tobie będziemy umieli pomóc.

Kontakt telefoniczny bezpośrednio do specjalisty: 500 509 699 

Kontakt e-mail z pytaniami: online@eeginstytut.pl  – w temacie prosimy umieścić „Proszę o kontakt, <Twoje Imię>”

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty

Pracujemy nad nowym sklepem. W międzyczasie w celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu: 516079386 lub 575703 077